Vítejte na Newme.cz!

Profile

Web je tak trochu o zdravých receptech z ne zcela tradičních surovin, tak trochu blog o těchto netradičních potravinách a tak trochu blog o rakovině a chemoterapii. 

Pokud jste zdraví a hledáte spíše inspiraci jak oživit svůj jídelníček nebo jak začít se zdravou či raw stravou, věřím, že vás mnou odzkoušené recepty budou inspirovat! Na blogu taktéž najdete články jak které potraviny prospívají našemu tělu a proč je dobré některé z nich zakomponovat do jídelníčku.

Pokud se vám, jako mě, do života připletla rakovina a hledáte způsob, jak své tělo podpořit zdravou stravou během chemoterapie, jste tu taktéž správně! Navíc je tu pro vás blog, kde najdete mé zkušenosti s rakovinou a chemoterapií a snad vás články zase nakopnou do života, protože dnes už ta dvě „sprostá“ slova nejsou zas tak děsivá, jak tomu možná bylo dříve. Snažím se psát pozitivně, tak se nebojte číst!

Ráda zde uvítám také všechny ostatní, kteří hledají inspiraci na recepty ze super potravin jako jsou chia semínka, quinoa, amarant, různé druhy ořechů, zeleniny, přírodních džusů a dalších jiných alternativních potravin, které prospívají našemu tělu (tzv. superfoods).

Pokud narazíte na suroviny, které nejsou v ČR dostupné, napište mi na oli@newme.cz a já je pro vás seženu zde v Británii, kde jsem se léčila a momentálně zde pobývám na dobu neurčitou. To samé platí pokud jste onkologický pacient a chtěli byste pomoci s jakýmikoliv speciálními pomůckami, šátky, kosmetikou apod., které byste sháněli během své léčby.

Hodně zdraví přeje

Oli 🙂