Vítejte na Newme.cz!

Profile

Web slouží hlavně blog o rakovině a chemoterapii, kde sdílím své zkušenosti co možná v nejvíc pozitivním duchu. Taky tu najdete spoustu receptů, které by měly být zdravějšího charakteru a taky nějaké ty smoothies a juices 🙂

Pokud jste zdraví a hledáte spíše inspiraci jak oživit svůj jídelníček nebo jak začít se zdravou či raw stravou, věřím, že vás mnou odzkoušené recepty budou inspirovat! Na blogu taktéž najdete články jak které potraviny prospívají našemu tělu a proč je dobré některé z nich zakomponovat do jídelníčku.

Pokud se vám, jako mě, do života připletla rakovina a hledáte způsob, jak své tělo podpořit zdravou stravou během chemoterapie, jste tu taktéž správně! Navíc je tu pro vás blog, kde najdete mé zkušenosti s rakovinou, chemoterapií a transplantací a snad vás články zase nakopnou do života. Snažím se psát pozitivně, tak se nebojte číst!

Ráda zde uvítám také všechny ostatní, kteří hledají inspiraci na recepty ze super potravin jako jsou chia semínka, quinoa, amarant, různé druhy ořechů, zeleniny, přírodních džusů a dalších jiných alternativních potravin, které prospívají našemu tělu (tzv. superfoods).

Pokud myslíš, že ti můžu nějak pomoct, pak mi napiš na oli@newme.cz

Hodně zdraví přeje

Oli 🙂